One hour photo

Arska

Ihan ok leffa, mut mitä siinä lopussa oli? Eli mitä ne kuvat oli mitä se lopussa halus katsoa, en oikein ymmärtäny? Luulin aluksi että oli kuviasiitä parista mutta olikin jostain huoneeasta vaan.. Kiitos vastauksista!

6

625

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • erkki

      Ja mitä tapahtui viimeisen 10min aikana?
      jäi nääs näkemättä.

    • Negatiivi

      Siinä lopussa se vain katseli näppäämiään kuvia,olisiko ne siitä sen omasta hotellihuoneesta otettuja,vähän niinkuin lapsen tavalla otettuja kuvia,eli ei niin tähtäämällä tähdättyjä.

      Jos oikein ymmärsin, siinä lopussa se kertoi sille poliisille,että vihaa ihmisiä,jotka ottavat lapsista irstaita kuvia yms.eli hän itse oli joutunut lapsena seksuaalisen ahdistelun kohteeksi.

      • Arska

        Joo, niin varmaan...

        Joo kyl mäkin sen ymmärsin että se isästään puhui kun hyväksikäyttöön viittasi...


      • laura2006

        oli varmaankin otettu sillä tavalla niin kuin se aikaisemmin mainitsi. Eli kuvat oli elämän pienistä asioista, joita ei kaikki huomaa eikä varsinkaan kuvaa. Sy itse huomasi ja kuvasi nämä asiat.


      • laura2006 kirjoitti:

        oli varmaankin otettu sillä tavalla niin kuin se aikaisemmin mainitsi. Eli kuvat oli elämän pienistä asioista, joita ei kaikki huomaa eikä varsinkaan kuvaa. Sy itse huomasi ja kuvasi nämä asiat.

        Joo, näin minäkin ne kuvat ymmärsin. Jossakin kohtaa elokuvassa näytettiin samantapaisia lapsen ottamia valokuvia. Mielestäni ne viittasivat menetettyyn lapsuuteen.


    • marko3

      Juma mikä roolisuoritus Robin Williamsilta! Ihan toiselta planeetalta (hehe) kuin sen "nano-nano"- roolit....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      405
      1726
    2. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      145
      1121
    3. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      67
      1073
    4. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      87
      1065
    5. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      101
      1004
    6. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      142
      822
    7. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      94
      731
    8. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      691
    9. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      50
      669
    10. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      57
      644
    Aihe