Yhtäkkiä katosivat kaikki ironmikesin multinikkeilyä koskevat keskustelut täältä. No, Mikko koki kuitenkin nöyryyttävän tappion jälleen kerran. Tuo kardinaalimunaus muistetaan ja siitä tullaan Mikkoa muistuttamaan.
Hyvää yötä!
Hyvää yötä!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minä en poista koskaan omia viestejäni, enkä käytä muita kuin yhtä nikkiä, toisin kuin sinä. HYVÄ Mikko on aivan tuntematon uusiopelle täällä. Minä en munaa koskaa poju, paina se tyhmään kaalisi. Tappio? Täysin tutematon käsite minulle täällä.
Toivottavasti saat unta, kun kehittelet täällä huvittavia ja todistamattomia teorioitasi, joille nauravat naurismaan aidatkin. Vai näitkö sittenkin vain unta ironmikesistä, joka tuntuu kaivertavan kovasti mieltäsi. Oleko ehkä harrastanut kyykkimistä Miken johdolla?
Oletko koskaa kuullut sefusta?
HANAKASTI PUOLUSTAMASSA IRONMIKESIÄ... HMMM?
Jorman jutut vain lipsahtelevat tyhjästä vaikka häntä ei edes tunneta.
Pistit ruoste-mikon kunnolla kyykkyyn. Nyt se uskaltaa ruikuttaa kun tietää ettet sä vastaa. Sehän on taas itkenyt sulle oikein kahdella nikillä tähänkin avaukseen joten taisi olla kova pala sille kärähtää multinikkeilystä.
On Suomalainen, eikä loppujen lopuksi aina ymmärrä UK.