onkohan tää sellainen

kohtaamispaikka?Kun mä olen sun sielusi kadottanut johonkin kaukaisuuteen.
tunnen kyllä sen yhteyden, joka meidän välillä on.
mut älä käytä sitä, tiedät kyllä kuka, kun ei voi tosiaan tietää.
mä olen täl hetkel tosi väsynyt.
mul on omat taakkani kannettavana.
olis vaan niin kiva nähdä ja halia sua.
2477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..Katosit ilman selitystä. En ymmärrä mitä tapahtui.Voisin auttaa ja antaa edes sen pienen hymyn ja halauksen kun vaan kuulisin susta jotain. Tajusin itse.. ehkä jälleen liian myöhään, että haluan olla tukenasi ja tarvitsen sinut rinnalleni.

Äänestä

haluaisin tulla vaan halaamaan sua. onnistuisiko...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksinäisten sielujen kirjoitti:

kohtaamispaikka?Kun mä olen sun sielusi kadottanut johonkin kaukaisuuteen.
tunnen kyllä sen yhteyden, joka meidän välillä on.
mut älä käytä sitä, tiedät kyllä kuka, kun ei voi tosiaan tietää.
mä olen täl hetkel tosi väsynyt.
mul on omat taakkani kannettavana.
olis vaan niin kiva nähdä ja halia sua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu