Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pärnuun pääsiäisenä

n. 40v pari lähdössä pitämään hauskaa Pärnuun pääsiäisenä. Onko ketään mukavaa,fiksua miestä tulossa samaan paikkaan?
4994
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joku mukavakin mies tulossa.

Äänestä

kiinnostaa kovasti siistiä mukavaa ihmisen kanssa toimeen tuleva symppistä hetero pelimiehestä 43v

postia kiitos .o)))
[email protected]

Äänestä

Hei!!
milloin menette?
ite oon 14.4 menossa Romantikalla yli...

Äänestä

Lähdemme jo keskiviikkona, mutta voihan sitä tavata perillä,...
En voi lähettää privameiliä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiva pari kirjoitti:

n. 40v pari lähdössä pitämään hauskaa Pärnuun pääsiäisenä. Onko ketään mukavaa,fiksua miestä tulossa samaan paikkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu