Mitenkä

Miten saa Suomalaisen naisen syttymään. En tarkoita tulitikkuja. Itse olen ihan hyvän näköinen poikamies. Omistan oman asunnon. Olen 1992 pitkä. Painan 94 kiloa. Liikun joka päivä. Vähintään 8 Km.
3175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tarvit oikeanlaisen tikun jolla hinkkaat niin kauan että savu nousee korvista.

Äänestä

On saanutkin että odotellaan ihan rauhassa kuka ensimmäisenä tulee tyrkylle.

Äänestä

mut 1992 pituutena on liikaa mulle. Ite oon vaan 1750.

Sori,no match.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ilahdutan kirjoitti:

Miten saa Suomalaisen naisen syttymään. En tarkoita tulitikkuja. Itse olen ihan hyvän näköinen poikamies. Omistan oman asunnon. Olen 1992 pitkä. Painan 94 kiloa. Liikun joka päivä. Vähintään 8 Km.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu