Muusta en tiedä, mutta Nikulan antaisin sitoa itseni köydellä pöydänjalkoihin raajat levälleen ja tehdä mulle mitä huvittaa.. (harmi vaan, et se mies ei osaa tanssia. ennustan et tippuu seuraavaks, mut silmäniloa siitä on. kerrankin kunnon äijä, joka ei alistu naiselle)
Markiisi de Nikula
Lääpällään
3804
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Huh.. huh... koeta olla levällään, jospa joku auttaa...
"Muusta en tiedä, mutta Nikulan antaisin sitoa itseni köydellä pöydänjalkoihin raajat levälleen ja tehdä mulle mitä huvittaa.. (harmi vaan, et se mies ei osaa tanssia. ennustan et tippuu seuraavaks, mut silmäniloa siitä on. kerrankin kunnon äijä, joka ei alistu naiselle)"
Onpa kiihkeätä tekstiä jo aamutuimaan.
Kyllä Jone osaa tanssia, mutta ei loistavasti. Katjalla on välillä hyviä koreografioita, jotka toimivat Jonenkin kanssa. Kivahan sitä on katsoa, kun itseni kokoneinen (ehkä vähän pienempi) ja painoinen mies yrittää tosissaan!
Terveisin
Kreivi Dracula
PS. Onko kaulasi ihanan kauniin vaalea ja veresi varmasti puhdasta, herkullista? :-)
siis kundi?