nainen, kun tyydytät itseäsi niin tarvitsetko jonkun visuaalisen kiihokkeen (pornolehden,-videon tms) vai suljetko vain silmäsi ja fantasioit?
naisen fantasiat
DeeCee
1412121
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mitä vittua se sulle kuuluu???????En minäkään kysele sulta kuinka runkkaat ja tarviitko kiihokkeita, saatanan kusiaivo idiootti!!!!!!!!!
Jollain hermorauniolla pissiksellä on kuukautiset! Ai kun kiihottaa :D
En tarvi mitää visuaalista. Suljen silmät ja fantasioin! Puhtaasi ajatuksen voimalla, silmät kiinni.
Itse en niinkään tarvitse visuaalista apua, mutta äänet ja sanat kiihottavat kyllä. En ole koskaan oikeastaan oppinut arvostamaan pornokuvia, koska harvemmin olen nähnyt sellaisia hyviä. Seksikkäitä kuvia pystyn kyllä arvostamaan ja mielelläni katselenkin, mutta ne eivät niinkään kiihota.
Mutta minä olenkin vähän erilainen..... =P
no kääk oon kolmejalkanen (kaks pitkää ja lyhyt).Kuva sinulle http://www.sexythumbnailgalleries.com/tg/200604/kari1/13.jpg
Saa toki muutkin katsoo.Tollanen sais olla virpoja.
Mjoo, ihan kiva kuva sinällänsä, muttei niinkään himoja herättävä :D
sitten on paras ajatella minua,olen suorastaan syötävän himottu(sama kolmejalkanen).:D
Ahhah, että sitä niinkuin asetetaan itsensä eturiviin haaveilupaikalle. :D Enkö minä sanonut että ne tietynlaiset sanat ja musiikki sen kiihottumisen aiheuttanut? x))
aivan tutkailin sinua,samat minullakin toimii musiikki ja sanat.Sanon ennen katoamista jotain tosi kuumaa,,,,,,,,Kekäle,kipinät,tuli,,,,,,,,
x)))))
Mä mitään kekäleitä halua, jumankauta!
Seksinovellit kiihottaa enemmän kuin kuvat. Mulla on muutenkin tapana kehittää joku tarina päässä. Sitäpaitsi, eikö mielikuvatkin ole visuaalisia?
aattelen vaikka sua, jos niinkus oot miäs,hihii
Irstasta vai hempeää. Kumpi on parempi, vai onko se vähän fiiliksestä kiinni.
ei välttämättä tarvitse kuvia tms. Kuitenkin ihminen "oppii" niihin melko pian, niinkuin miehet.
Eli niihin jää kiinni helposti. Naisten ongelmana onkin, että paremmat kuvat saa visualisoitua päähänsä ajatuksen voimalla kuin mitä suomessa oleva porno on. Siinähän ei näytetä kuin pääasiassa naista. Kuvakulmat on sellaisia! Joku molo voi jossain vilahtaa 6 ämmän suun vieressä!
Eli, jos tietäisimme mistä hyviä lehtiä, videoita ym saisi alkaisimme ehkä niitä tarvitsemaan jatkossa, niinkuin miehet. Nyt vielä helpompi kehittää kuvat päässään. "tarina" minkä mukaan edetään on aika yleinen.