Norjakin lopetti tuet Hamasille.

3193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

anteeksi niin ei ne suutu meille tosta.

Äänestä

on meitä muslimien ja muiden terroristien tukijita niin paljon, että aina saadaan niille pommiainekset lähetettäväksi.

Äänestä

Kun muut EU:n ulkoministerit totesivat,ettei Hamasille ole aiheellista maksaa rahallista avustusta, Erkki Tuomioja ärähti Israelille ja vaati sitä noudattamaan sopimuksia?

Mitä ihmeen sopimuksia Israel on jo ehtinyt tehdä Hamasin johtaman palestiinalaishallinnon kanssa?

Koskahan Erkki huomaa, että hänellä olisi kutsumus johonkin muuhun virkaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Mistä pommit? kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2006/04/437133

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu