Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Voiko mies saada orgasmin

Jos miestä hankaa jollain peräsuoleen voiko pelkästä hankauksesta saada orgasmin? Onhan miehilläkin G-piste. Meinaan vaan kun kerran naislääkäri tähysti pikaisesti peräaukkoon ja yhdessä kohtaa tuntui hyvältä.
32552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi.

Äänestä

Tottakai, homoseksuaalithan kai saa sillä tavalla. En ole itse homo, mutta jotkut heteronaisetkin saavat peppupanosta. En ole tuota tietoa saanut pornolehdistä, vaan puhun kokemuksen syvällä rintaäänellä. *köh* Joka kohta loppuu.

Äänestä

koita, saatko peräsuolestasi orgasmia...liukkaria vaan kehiin ja työntelet sinne jotain dildoa tai vaikka makkaraa. Ja aivan turhaa sitten miettiä, kuinka "homoa" se on jonkun toisen mielestä...saathan sä kehollasi tehdä mitä itse lystäät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tatu Tahvanainen kirjoitti:

Jos miestä hankaa jollain peräsuoleen voiko pelkästä hankauksesta saada orgasmin? Onhan miehilläkin G-piste. Meinaan vaan kun kerran naislääkäri tähysti pikaisesti peräaukkoon ja yhdessä kohtaa tuntui hyvältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu