näin

tulit uniini..satutit minua sielläkin..tiedän että satuttaisit minua valveillakin..vaikka kaipaan sinua en voisi sinua ottaa takaisin
31038
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

niin pahalta ja aivan kuin se olisi minulle kirjoitettu....vaikken sinua tahallani satuttanutkaan.

Äänestä
  • satutetaan vahingossa?
    että otetaan riski ja jos jäädään kiinni sanotaan sitä vahingoksi?!

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    satutetaan vahingossa?
    että otetaan riski ja jos jäädään kiinni sanotaan sitä vahingoksi?!

    nyt kyllä varmaan samaan juttuun kun siitä ei ole kysymys laisinkaan.....mut tsemppii sulle elämä jatkuu siitäkin huolimatta:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sustaunta kirjoitti:

tulit uniini..satutit minua sielläkin..tiedän että satuttaisit minua valveillakin..vaikka kaipaan sinua en voisi sinua ottaa takaisin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu