Taylorin kummittelut

Täällä Ruotsissa ollaan nyt vasta siinä kun Taylor alkoi kummittelemaan ja tämän loppui meikäläisen Kaunarien katselu,menee jo liian paksuksi,myöskin se etei Brooke koskaan tiedä kuka on hänen lapsiensa isä!
1770
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

päätöksen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JJ jr kirjoitti:

Täällä Ruotsissa ollaan nyt vasta siinä kun Taylor alkoi kummittelemaan ja tämän loppui meikäläisen Kaunarien katselu,menee jo liian paksuksi,myöskin se etei Brooke koskaan tiedä kuka on hänen lapsiensa isä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu