eli onko palvelu asiallista alan liikkeessä? onko asiointi yleensä rentoa ja mukavaa?
saako kiihoittimen 20 eurolla?
saako kiihoittimen 20 eurolla?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
tilasin edullisen (oli ja on näköjään vieläkin puoleen hintaan) delfiini-kiihottimen toyheavenin verkkokaupasta. yhteensä tuli 15e toimituskuluineen, eilen tilasin ja tunti sitten tuli postista lappu, että on perillä. varsin varteenotettava vaihtoehto siis jos on hiukankin pidempi matka lähinpään liikkeeseen!
Minkänäköisessä se tuli? Lukiko lapussa kuka sen lähetti? Eli siis oliko mahdollista tietää mitä on tilannut?
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=1000000000000018&posting=22000000015594085
Asiallista palvelua ainakin minä olen aina alan liikkeissä saanut, ja kyllä sieltä varmaankin jonkin lelun 20e hintaan saa.
Muista vain että jos haluat halvan ja hyvän, osta kaksi. Se halpa ja se hyvä.
Parissa liikkeessä missä olen käynyt, on ollut epäsiisti mies jossain takanurkassa myymässä. Ei ole tehnyt mieli kysyä palvelua... Naisille suunnatut liikkeet ovat hyviä. Tampereella oli myyjänä keski-ikäinen villatakkiin pukeutunut nainen, joka palveli asiallisesti ja ystävällisesti. Kuopiossa oli kaksi parikymmpistä poikaa ja tyttö. Palvelu oli asiallista ja ystävällistä.
Justiin puhuttiin kaverin kanssa kuinka hyvää palvelua ollaan seksikaupoista saatu. Monesti on ollut naismyyjä ja/tai siisti ja asiallinen mies. Ne takanurkassa nyhjäävät ällötykset taitavat olla vähenemässä kun ei ole juuri tullut vastaan.
Delfiini maksaa n.10-25e. Ja on hyvä.
Kävin vähänaikaa sitten eräässä seksiliikkeessä.
Myyjänä oli noin parikymppinen muodokas nainen.
Oli ennen minun tuloani testannut uutta markkinoille tullutta sauvaa. Hän oli todella kiihottunut. katseli tyttöystävälleni jotain kivaa kun myyjä tuji hinkkaamaan minun jäykistynyttä pullottavaa kaluani.
Homma eteni niin pitkälle, että me nussittiin rajusti kyseisessä liikkeessä.
Ei ole kertaakaan sattunut kohdalleni noin kiimaista ja hyväntavaran omaavaa naista.