hukattu elämä

tyttö

kaikki mättää

5

1189

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mättää

      Mikä se mättää? Kerroppa vähän tilanteestasi? Ei kaikki ole välttämättä hukassa.

      • mättää kans.. ..

        tänään mättää pahasti!kaikki paska kaatuu yhen ylle vaikka en oo mitään tehnny!eilinen oli kuin painajainen tää päivä pahempi.


      • Mikä jäi kertomatta
        mättää kans.. .. kirjoitti:

        tänään mättää pahasti!kaikki paska kaatuu yhen ylle vaikka en oo mitään tehnny!eilinen oli kuin painajainen tää päivä pahempi.

        Sinulta jäi kertomatta,että mikä se mättää? Koitappas kertoa asian ydin! Joku syy siihen täytyy olla. Kyllä jokaisella on huonoja aikoja tai hetkiä. Oleppas ystävällinen ja kerro,niin vois jotenkin kukaties auttaa.Kiusaako joku Sinua piruuttaan vai miten on? Sanoit,että kaikki kaatuu yhden ylle. Kyllä kertominenkin voi auttaa.


    • timanttimies

      pelinappula,kunnes itsekki opit pelaamaan

    • reptilee

      sen paremmin mene. Oo kiitollinen siihen mitä on tai pakene todellisuutta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      240
      45281
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11223
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      176
      10821
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9691
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8498
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6501
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      2850
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2202
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      32
      1485
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1470
    Aihe