Muistutus

Ensi viikonloppunahan on HALLOWEEN!

Pidetäänkö kunnon Halloween-bileet? (Ainakin päivällä voin osallistua).

Mä tuun sitten Draculaksi pukeutuneena.
Ajattelin muistuttaa Huu-Haa jengiä jotta kaikki voivat valmiiksi omaksua oman rooliinsa jos päättää osallistua naamiaisiin.
8169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sitä on pakko juhlia!
Mä tuun pukeutuneena.

Äänestä

Mikä oikeus sinulla on minuna esiintyä? Ja tuopa ne vaatteet takaisin - pyykkinaruni ei ole kierrätyskeskus!

Äänestä
  • En tuo mitään takaisin, olen kerran ihan rehellisesti nämä kuteet pöllinyt, joten loogisesti nämä ovat nyt mun!

    Halloweeninä jokaisella on oikeus esiintyä ihan kenenä tahansa, ja minä nyt bongasin Draculan roolin itselleni, joten lällälää!

    *näyttää kieltään*

    Yritä vaan muuten tulla mua puremaan, olen antanut itselleni valkosipuli injektion, joten mun verta on sinulle myrkkyä, ja mun hiki on kaikille muille myrkkyä, paitsi jos on kamala flunssa, ja sen lisäksi on mulla musta vyö - ihan nahka sellainen, joten älä tuu tänne pottuilemaan!

    Äänestä

  • Muuten, Neuvoksi voin sanoa että sun kannattaa nyt pistä vaan vahinko kiertämään, pölli sinä nyt vain kiltisti jonkun toisen kuteet ettet tuu paljaana Halloweenkekkereihin, sillä voidaan sitten luulla sua taiteilijaksi ja saat 15000 volttia muniisi!

    Äänestä

tulla viehkona blondina, jolla on mielettömän kiinteät....postilaatikot. Eli tulen postinjakajana...kjäh..kjäh...

Äänestä

Tulen kuoriutuneena paskaan, kuseen ja muihin seksyihin eritteisiin. Pyörittelen koko illan porkkanaa rektaalissa ja heitän spermulit joka jannun lautaselle.
Ajattelin jakaa kaikkien läsnäolevien kanssa tukevat kanamunapierut! Uuuuujeeee!
Kyllä jugurtti lentäää!

Hei! Mulla rupee seisoo!

Äänestä
  • Siinä voisi olla tietty shokkiarvo, mutta se haihtuu kyllä aika nopeasti.
    Asetan muuten kakkailmaisin Huuhaa-talon eteiseen joka tunnistaa kakanhajun ja lähettää 15.000 volttia jokaiseen joka haisee pahemmin kuin mun sukat, eli tietyn verran saa siis haista muttei nyt aivan kamalasti. Eli muille Huuhaalaisille tiedoksi ettei märkänä sitten kannata tulla, sillä sähkö kulkee aika helposti ihmisestä toiseen jos toinen on märkänä.

    Äänestä

  • et kyllä tuu ainakaan meille..*yrjöilee* hyi vittu, mitä tekstiä. Mee helvetin ääliö jonnekkin muualle kuin huuhaa palstalle kertomaan noita "hauskoja" juttujas...hyi helevetti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dr kirjoitti:

Ensi viikonloppunahan on HALLOWEEN!

Pidetäänkö kunnon Halloween-bileet? (Ainakin päivällä voin osallistua).

Mä tuun sitten Draculaksi pukeutuneena.
Ajattelin muistuttaa Huu-Haa jengiä jotta kaikki voivat valmiiksi omaksua oman rooliinsa jos päättää osallistua naamiaisiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu