Kiitos vanhemmilleni kun ovat jaksaneet mua. Kun eivät ole koskaan luopuneet toivosta tai unohtaneet millainen ihminen oikeasti olen. Kun olen ollut ilkeä ja sekaisin, he nielivät kiukkunsa ja pitivät musta kiinni. Ei ole ollut hetkeä jolloin äitini syli ei ole ollut avoin. Kiitos heille kun ovat kuunnelleet huutoni ja itkuni, iloni ja onneni ja neuvoneet elämässä eteenpäin. He ovat antaneet neuvoja jotka todella ovat hyödyttäneet, enkä voisi parempia elämänopettajia toivoa.
Kiitos vanhemmilleni että he ovat elämässäni. I will make you proud.
Kiitos vanhemmat
Tytärpieni
0
547
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114639Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734395Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951759- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531110- 67989
- 57974
- 92948