pestata mieleltään sairasta ja laitoshoidossa olevaa ihmistä ovelta ovelle kulkevaksi todistajaksi?
Vastatkaa, mitä mieltä olette, ja mikä tälle on peruste. Tositapahtuma.
Vastatkaa, mitä mieltä olette, ja mikä tälle on peruste. Tositapahtuma.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei siihen tarvi muuta syytä kuin sen, että kunnollisen JT:n on pakko saarnata sanaa jotta voisi raportoida.
Eihän siinä mitään järkeä ole, mutta miksi pitäisi olla? Eihän se totuuden laatu muutu miksikään, vaikka umpihullut todistelisivat. Lehtiä lukemallahan se totuus löytyy. Niiden lehtien levittäjä on aina sivuasia.
johtajien tahdissa.
Tiesitkö tämän asian totuudesta?
Tiesin.
Pimeetä valoa ja levittäjätkin ovat välillä pimeitä.
Harmittaa välillä asia, koska tunnen todella monta mukavaa jeppulaa. Mutta ovat raukat niin lahkonsa pauloissa, ettei mitään oikeastaan voi tehdä heidän auttamiseksee.
Jotkut jopa myöntävät väärät oppinsa, mutta silti lukevat vartsikasta ja hertsikasta uudet valot ja opetukset.
eräskin ex JT tietäät VT seuran virheet ja erheet, niin kuitenkin heijastuu jokin pelko " jos",,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ja taas lärvit!