Sis kun mul on harkat tiistaisin kello 20.00---->
joten en ehi nähä yhtäkään o.c:ta niin kirjottakaa kaikki juonipaljastukset mulle..............ihan kaikki
Mä haluun tietää juonipaljastuksii
3
797
Vastaukset
- Piitu
....vaikka en tiedä niitä juonipaljastuksii. Luin ton ja ajattelin, et eikö ärsytä kun ei voi kattoo O.C.:ta?
- __Seuraaja___
Marissa peittelee viikonlopun tapahtumia pahasti säikähtäneenä. Hän on hermostunut Ryanin seurassa ja tämä alkaa pohtia, onko tytön ja Treyn välillä tapahtunut jotain.
Seth ja Zach ottavat jälleen yhteen Summerin suosiosta, ja työrauha sarjakuvankin teossa on mennyttä. Summer on kyllästynyt Sethin ja Zachin typerään käytökseen
Hän tivaa Reediltä tietoja sarjakuvajulkaisusta ja joutuukin yhtäkkiä viihdegaalan päänäyttämölle.
Carterin lähdön jälkeen Kirsten on alkanut juoda aamiaisella muutakin kuin pelkää tomaattimehua, ja kun Sandy ottaa asian puheeksi, Kirsten häipyy yhteisestä makuuhuoneesta muualle nukkumaan.
Caleb osoittaa Julielle, että kuva kertoo enemmän kuin tuhat sanaa. - Sotamies vaatainen
Marissa ampuu treyn, mutta se ei kuole. Summer alkaa taas seurustelemaan sethin kanssa. Marissa joutuu lähtemään taviksien kouluun ammuttuaan treyn ja tapaa siellä Johnin (joka kuolee jossain vaiheessa tiputtuaan humalassa kallionkielekkeeltä). Seth alkaa pössyttelemään weediä jossain vaiheessa stressatessaan collegen haku-systeemeistä. Summer suunittelee kovasti yhteistä pääsyä collegeen sethin kanssa ja seth ei pääse collegeen. plaa plaa plaa. Ryan ihastuu kuolleen Johnin serkkuun ja alkaa hengailla sen kanssa muutaman jakson verran. Marissa löytää surffaripojan jonka kanssa vetää kokkelia ja kikkeliä. Calebbi kupsahtaa ja kirsten alkaa vetää viinaa. Kirsten joutuu aa-kerhoon. Onhan noita vielä.. taidan alkaa katsomaan season 3:n 22:tta jaksoa.. en muista nyt nopeasti enempää juonareita ja nuokin on aika satunnaisessa järjestyksessä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578890IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116207Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661330Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61277- 1091091
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.76924Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666