Uniklubin keikalla ollut nainen, jolla pitkät vaaleat hiukset, olit toisen vaalea hiuksisen seurassa. Oli oikein mukavaa viettää keikka lähituntumassa sinuun, mutta ujona ja selvinpäin ollessa ei uskaltanut enempää tuttavuutta harkita.. Ehkäpä itseni nolaamisen pelossa tuo jäi, niin ja tämähän ei sitten olekaan noloa jälkeenpäin koittaa ottaa yhteyttä..No tulipahan tämäkin sitten laitettua ja hetken päästä kaikki joilla ei ole mitään elämään, laittaa omiaan tämänkin jatkeeksi.. Mut oishan se kiva jos tästä naisestakin jotain kuuuisi.
Osmantupa 15.4-06
Näiden tähtien alla..
6933
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
viesti osman vieraskirjaan...
Niin ja tämän kaverilla oli jätkäkaveri joka oli melko lyhyt ja sillä oli sellainen army-tyylinen lippis vai mikä lie.. Aika heikkoa taitaa nyt olla tää, mut pakko se on koittaa.. Niin ja jos nyt joku vois auttaa niin [email protected]
Armykundilla tiukka beba?
en kyllä koittanut armypoitsun persettä, mut ehkä ois pitänyt kokeilla, kun joitakin se kiinnostaa, ehkä sä voit käydä ite koittaa
Laukesitko ennenaikaisesti farkkuihin?
nyt en kyllä muista laukesinko vai en ja sun ikäväkseni pitää sanoa, et ne farkut on jo pesty, joten ei pääse tarkastaa..