Miksi hyvä ohjelma pilattiin tuomarien ansioista olisi ollut vain sama pisteytys kuin aiemmin niin olisi ohjelma mennyt mukavasti eteenpäin nyt pilattiin täysin.Tuomarit on aivan ulkona koko hommasta.Toisille painotettiin tanssin tekniikasta koko ajan paitsi yhdelle parille saivat tehdä kaikki
päin seiniä.Kyllä ei mennyt formaatti aivan niin kuin pitäisi.Voisi muuttaa koko kisan laulukilpailuksi niin metsäketo olisi hyvä.
päin seiniä.Kyllä ei mennyt formaatti aivan niin kuin pitäisi.Voisi muuttaa koko kisan laulukilpailuksi niin metsäketo olisi hyvä.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Minunkin mielestäni meni maku ohjelmaan...
Tuomarit olivat kyl ihan pihalla..
Ensin arvostellaan muiden lantion liikkuvuutta..
Mut jotkut tekevät kaikkea muuta ku,tannsivat..
Epäreilua,suorastaan ärsyttävää!
Nyt on tainnut mennä puurot ja vellit sekaisin ko.ohjelmassa. Niin loistava oli Kristiinan ja Markon SHOW, että tuomaritkin unohtivat että kyseessä oli TANSSIKILPAILU!
Koko tuomarointi, ainakin tässä yhteydessä, on joutunut epäilyttävään valoon ja tanssiparit keskenään eriarvoiseen asemaan.