Kultainen Banaani!!!

tZuKE

Moi!

Onko kukaan nähnyt elokuvaa Kultainen Banaani? Muistan sen tulleen aikoja sitten SubTV:ltä, pariinkin otteeseen. Koska kategoriana oli erotiikka, olin innokas katselija ja odotin elokuvalta paljon. Mutta kun elokuva oli ohi, mieleni valtasi kamala pettymys. Vaikka elokuvan valmistusvuodesta on vajaat 40 vuotta aikaa, on elokuva siltikin huonoin, jonka olen koskaan nähnyt.

Elokuvan nähtyäni totesin mielessäni, että pysyn tästä hetkestä lähtien kaukana sellaisesta paskasta! Mutta nyt minut valtasi kauhea hinku nähdä paskaa. Katsastin kotiojat ja siellä ei paskanmurenaakaan näkynyt, eli päätin etsiä kätösiini tuon hirvityksen.

Lyhyesti ja ytimekkäästi kysynkin teiltä, hyvät ihmiset: Mistä voisin löytää tuon mystisen, dynastisen kikkareen? Olen etsinyt tuntikaupalla, mutta tulosta ei ole tullut. Toivottavasti voitte auttaa minua hädässä, arvoisat leffafriikit. Toivon asiallisia postauksia, ei mitään tyyliin "Joo, se löytyy paskakorista!"

Kiitos jo etukäteen! =)

2

972

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava

      Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I
      Maailman menoa
      155
      3540
    2. Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa

      Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk
      Maailman menoa
      85
      3028
    3. Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa

      Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva
      Maailman menoa
      84
      2514
    4. Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista

      Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro
      Maailman menoa
      44
      2399
    5. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      66
      2339
    6. Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja

      Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,
      Ikävä
      20
      2315
    7. Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?

      Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä
      Maailman menoa
      129
      2286
    8. Mikä aate kaiken pahan takana?

      Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.
      Maailman menoa
      152
      2185
    9. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      34
      1815
    10. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      1746
    Aihe