Hyvä iran

Hyvä iran telottaa ihmisiä enemmän kuin USA. On se jossain parempi USA:ta
15648
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Nautit siis, kun ihmisiä teloitetaan, millaisen fiiliksen saat? Onko se seksuaalisuuteen verrattavissa? Kysyn vaan, kun itsestäni tuntuu aina pahalle jos joku teloitetaan.

Äänestä
  • Totesin vaan kun aina kehutaan irania täällä kuinka hyvä se on. Et tainnut tajuta vihjausta. Mee lääkäriin.

    Äänestä

  • Antsa kirjoitti:

    Totesin vaan kun aina kehutaan irania täällä kuinka hyvä se on. Et tainnut tajuta vihjausta. Mee lääkäriin.

    Sinun paikkasi on mielisairaala. "Kun aina kehutaan Irania"!!!!!!Sairas sinä olet, minä olen terve, johan tuon jokainen tajuaa, jos teloituksista nauttii!

    Äänestä

  • Antsa kirjoitti:

    Totesin vaan kun aina kehutaan irania täällä kuinka hyvä se on. Et tainnut tajuta vihjausta. Mee lääkäriin.

    Näinä kovina aikoina Iran tarvitsee meidän kaikkien tuen. Haukutaan sitä sitten taas kun tämä USA:n uhka on ohi. Se tosin ei mene ohi, vaan jyrää päälle. Coalition of Killing marssii jälleen.

    Äänestä

Ja myy kaikki varaosat telotetuista ja velottaa sukulaisilta luodin hinnan jos sellasta joutuu käyttämmän.
Touhu on kuin vanhan kunnon Aatun aikaan Saksassa.

Äänestä
  • Luoti ei ole patruunan kallein osa, se on hylsy. Luulisi kuitenkin, että veloittaisivat patruunan hinnan. Patruunaan kuuluu: hylsy, luoti, nalli ja ruuti, siinä se. Jäikö asepalvelu suorittamatta?

    Äänestä

  • hinnanko? kirjoitti:

    Luoti ei ole patruunan kallein osa, se on hylsy. Luulisi kuitenkin, että veloittaisivat patruunan hinnan. Patruunaan kuuluu: hylsy, luoti, nalli ja ruuti, siinä se. Jäikö asepalvelu suorittamatta?

    uudelleen, ruuti on halpaa kuten nallikin. Luotia ei edes halvan työvoiman kiinassa viitsitä kaivaa vainajan sisältä uudelleen valettavaksi.

    Äänestä

ja sinä pervo nautit. Saatko orkut myös kun joku kuolee? Paikkasi on suljetulla!

Äänestä

PERVO MEE HOITOON!!!!!!

Äänestä

Mutta USA tappaa ilman oikeudenkäyntejä paaljon enemmän väkeä. Ja vieläpä oman maansa ulkopuolella hyökkäyssotien merkeissä. USA siis vie voiton.

Äänestä
  • ilman oikeuden käyntejä, maan edun nimissä.

    Äänestä

  • palvelut tappaa kirjoitti:

    ilman oikeuden käyntejä, maan edun nimissä.

    on tappanut? Luulen, että ei ketään, eikä Ruotsinkaan.

    Äänestä

Onko täällä todella noin huumorintajuttomia lukijoita kuin tämän aiheen vastaukset antavat ymmärtää?

Antsa kysyi purevan, ytimekkään ja paradoksaalisen kysymyksen, mutta suurimmalta osalta vastaajia se joko meni yli hilseen tai sitten he periaatteesta eivät halunneet sitä ymmärtää.

Iran on siis ainakin tuossa asiassa parempi kuin USA! :))

Äänestä
  • Sinäkään paskahousu et tiedät asioista mitään, mene sen armeeja kaverisi kanssa nuolemaan bushin persettä!

    Äänestä

  • moonman. kirjoitti:

    Sinäkään paskahousu et tiedät asioista mitään, mene sen armeeja kaverisi kanssa nuolemaan bushin persettä!

    Koska en kuulu USA:n enkä Israelin armeijaan, en nyt oikein ymmärrä, miten Iran sinua tai minua voisi kyykyttää?

    Vai arveletko Iranin ottavan maailmanvallan itselleen?

    Kävitkö muuten itse intin? :))

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Antsa kirjoitti:

Hyvä iran telottaa ihmisiä enemmän kuin USA. On se jossain parempi USA:ta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu