HUUTAJA sai töitä

palkkasi HUUTAJAN

http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=89854
HiHiHiHIHiHi........
6362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

iranin sotilaita kouluttamaan

Äänestä

luulisi että tuollaisella mesoajalla olisi muutaman möly-reissun jälkeen nenä hiukkasen kipeä :)

Äänestä
  • kun kuulet kirjoituksista ääniä, olet jo suljetulle kuuluva.

    Äänestä

HUUTAJA läksi Suomesta pois senkin takia, kun se sai turpaan Mannerheimin haamulta!

Äänestä
  • Rasistinen temppu! Monella muslimilla ja muulla negridillä on ammatti uhattuna tuollaisen huutajan takia.

    Vastapainoksi voitaisiin vähintäänkin palkata täällä Suomessa muutamia satoja somalialaisia kaapuakkoja huutamaan ULULI-ULULIa kaduillemme ihan monikulttuurisuuden nimissä!

    Äänestä

  • Sinustako kaapuakka kirjoitti:

    Rasistinen temppu! Monella muslimilla ja muulla negridillä on ammatti uhattuna tuollaisen huutajan takia.

    Vastapainoksi voitaisiin vähintäänkin palkata täällä Suomessa muutamia satoja somalialaisia kaapuakkoja huutamaan ULULI-ULULIa kaduillemme ihan monikulttuurisuuden nimissä!

    Tuuliko vei sun pipon?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Brittipoliisi kirjoitti:

palkkasi HUUTAJAN

http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=89854
HiHiHiHIHiHi........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu