Mikä sytyttää naisessa?Mikä miehessä?
syttyykö kukaan?
1
455
Vastaukset
- Cream
ihan oli pakko vastata kun ei KUKAAN ollut tähän vastannut. eli..
naisessa sytyttää:
no, heterona on paha sanoa. silleen kaveri mielessä, tai silleen että ei vihaa sitä naista, niin se aito ystävällisyys, ja se oma itsensä oleminen on niin herttaista. ja ne hyvän ystävän ominaisuudet, kuka niitä ei tietäis. ;)
miehessä sytyttää:
no ensimmäisenä ulkonäkö ja olemus tietty. kävelytyyli, hymy ja tälläisetkin vaikuttaa. niitä kannattaa harjoitella. ollaan huomattu että väärä kävelytyyli voi pilata koko miehen ulkonäön. ja hymyä voi harjoitella peilin ääressä.. mutta joo. nyt poikettiin asiasta. eli.... tälläiset perus-jutut. oikein sysyttää sitten se että... no kun se osaa olla sellainen herttainen mutta silti niin miehekäs. kyllä te tiedätte. ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2323037Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b2012663Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1161306Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411258- 721156
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3051155Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721101Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin91083Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211035