IHANAA

onneksi oikea pari voitti. Kaunista katseltavaa.Minulla valui kyyneleet. Niin romanttista, kaunista, ihanaa..
6668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

voi olla katsoa, mutta kaukana siitä mitä toinen pari tanssillisesti esitti.

Äänestä

Kaunista,upeaa!! Joka on erimieltä on kai kateellinen kauniille lahjakkaille nuorille!

Äänestä

Oli se kaunista ja herkkää, mutta ei tanssi vaan se musiikki. Titanic- elokuvan tunnusmusa on aivan ihana. Sitä ei mikään tanssi voi pilata.

Äänestä
  • aivan upea. Ja myös pari. Kuin sadun prinssi ja prinsessa. Kauniita ihmisiä molemmat.Tämähän oli Kuin Kauniit ja Rohkeat parhaimillaan.

    Äänestä

  • Nita kirjoitti:

    aivan upea. Ja myös pari. Kuin sadun prinssi ja prinsessa. Kauniita ihmisiä molemmat.Tämähän oli Kuin Kauniit ja Rohkeat parhaimillaan.

    Pitääkö ihmisten olla kauniita ,että ihailet heitä ???

    Äänestä

  • Nita kirjoitti:

    aivan upea. Ja myös pari. Kuin sadun prinssi ja prinsessa. Kauniita ihmisiä molemmat.Tämähän oli Kuin Kauniit ja Rohkeat parhaimillaan.

    Tomi Metsäketo on kirveellä veistetty luunaama. Leuka on pitkä ja nenä. Meikkiä piisaa naamassa ja geeliä hiuksissa enemmän, kuin monella naisella. Ällöttävän oksettava! Miehekkyydestä ja charmista ei tietoakaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nita kirjoitti:

onneksi oikea pari voitti. Kaunista katseltavaa.Minulla valui kyyneleet. Niin romanttista, kaunista, ihanaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu