Mikäs on..

Kaikkia kiinnostava kysymys:
Eli 1. mikä on paras/lempi asentonne aktissa? jatkoa edelliseen kysymykseen: 2. Entä missä (paikka)? Kommentoikaa!
3264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Takaapäin ja ihan sama missä. Sängyssä, sohvalla, seisten....
Nuorempana en tykännyt kyseisestä, mutta nyt taas en välitä ainakaan perinteisestä lähetyssaarnaajasta ollenkaan...
Näin on mieltä nainen ja 41.v.

Äänestä

1. Takaapäin ja tietty anaali kyseessä
2. Mitä julkisempi paikka, sen parempi

Äänestä

Mielummin handuun kuin ämmää höyläisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paras... kirjoitti:

Kaikkia kiinnostava kysymys:
Eli 1. mikä on paras/lempi asentonne aktissa? jatkoa edelliseen kysymykseen: 2. Entä missä (paikka)? Kommentoikaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu