aiomme kokeilla poikaystäväni kanssa ekakertaa suuseksiä ja kysyisin vähän neuvoja? poikaystävälläni ei ole erityisen paksu kalu mutta se on pitkä, pitääkö se ottaa kokonaan suuhun, entäs jos hän laukeaa suuhuni pitääkö ne juua, voiko jotain epäilyttävää tarttua jos sperma menee kurkusta ales voiko sperma maistua niin pahalle ettei sitä voi juua?entäs jos käyttää kondomia niin maistuuko se kumille?
neuvoja ekakertalaiselle, please
tittie
63538
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sperman juominen on kiihottavaa molemmille osapuolille joten suosittelen sitä! Kaikki naiset ei mausta tykkää. Maku kylläkin vaihtelee ja oman kokemukseni mukaan sperma on parhaimmillaan makeaa, paksua ja oikeasti hyvän ja kiihottavan makuista. Ei sitä pakko ole kuitenkaan maistella ollenkaan jos heti vaan nielee nopeasti.
Vinkki: jos mies varottaa että "nyt multa tulee" ja koittaa kohteliaasti ottaa sen kyrpänsä ulos suusta, niin paras tapa kerätä pisteet kotiin on vaan väkisin jatkaa imemistä ja mielellään entistä voimakkaammin samalla ynisten kiihottuneena. Tietysti pitää sitten kans niellä, mielellään ensin pitää suussa spermoja hetken aikaa niin että mies näkee että todella lastit on otettu suuhun. Kokemukseni mukaan tämmöinen mies on tyytyväinen ja sä saat hänet täysin kiedottua pikkurillisi ympärille ;)
Kortsu maistuu inhottavasti kumille, mutta turvallisuuden vuoksi se kannattaa olla, jos kumppanilla on useita seksisuhteita, koska sukupuolitauti voi tarttua myös suuseksissä! Terveen ihmisen spermasta ei tartu mitään! SPERMA EI OLE KUONA-AINE!
Kalua ei tarvitse ottaa kokonaan suuhun. Semmoinen 10cm on ihan hyvä mutta voi ottaa enemmänkin. Mitä enemmän sitä saa otettua sen parempi.
Montas vuotta nainen olet ja minkä ikäsenä otit ekaa kertaa poskeen? Vaikutat aikasta hyvältä siinä,hih
Käsittele kundisi vehkeet IcePower HOT-lämpögeelillä joka ilta muutaman illan ajan ennen H-hetkeä (mutta ei sitten just sinä iltana, maistuu sinällään pahalta!), muuttaa mällin maun piparmintunraikkaaksi!
http://www.icepower.net/
Saman energia määrän sperma satsista?
Mielummin spermana siis.
Yhdessä spermalastissa on noin 4 kcal, eli yhden proteiinigramman verran energiaa. Hyvä yllytys kuitenkin.