4 lasta kuoli..

lastentarhan katon romahdettua!!
5223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei heru myötätuntoa. Mitäs laittoivat äpäränsä ja lastentarhansa kehnosti rakennettuun taloon.

Äänestä
  • Säästäkää lapset....

    Äänestä

vai niin tekivät

Äänestä

joo tällaisia aloituksia tulee 8 vuoden takaa????????????tää palsta on ihan sekasi

Äänestä

Kaikesta huolimatta säästäkää lapset...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haalo kirjoitti:

lastentarhan katon romahdettua!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu