Onko kukaan törmannyt suomen seksiliikkeissä oheisen linkin kaltaiseen laitteeseen? Jos löydän jostain liikkeestä niin tilaan heti vaimolle lahjaksi.
http://www.sybianteenmovies.com/sybian/011/sybian-mpeg-.html
Olishan veikeä lelu!??
Sybian machine
9
6532
Vastaukset
- Mahdollinen hankkija kanssa
Olen kyseisellä sivulla 99%:sen varmasti nähnyt kyseisen laitteen.
Nytten kävin pikaisesti mutta ei osunut silmään.
Ehkä kannattaisi soittaa ja kysellä????
Jatkan vielä etsiskelyä.
http://www.sexshop-finland.com
JA PS. EN OLE TEKEMISISSÄ MILLÄÄN LAILLA LIIKKEENN KANSSA ELI EI OLE MAINOSSS!!!!! - myöskin
Vaimosi saattaisi kuitenkin ilahtua enemmän minkkiturkista.
- Vaimolle lahja
Joo, tiedän, että kalliita ovat. Katsoin jostain amerikkalaisilta sivuilta ja hintaa oli 1000 dollaria... Mutta mitäpä mies ei tekisi vaimon nautinnon eteen...?
- nautinnon eteen
Vaimolle lahja kirjoitti:
Joo, tiedän, että kalliita ovat. Katsoin jostain amerikkalaisilta sivuilta ja hintaa oli 1000 dollaria... Mutta mitäpä mies ei tekisi vaimon nautinnon eteen...?
Mitäpä mies ei tekisi...? Suhteellisen tyhmä kysymys, jos tarvii leluja ostaa... Ilmeisesti mies on itse kykenemätön hoitamaan vaimonsa tarpeita. Suosittelen eroa ja naiselle uutta viriiliä miestä.
- vaimolle lahja
nautinnon eteen kirjoitti:
Mitäpä mies ei tekisi...? Suhteellisen tyhmä kysymys, jos tarvii leluja ostaa... Ilmeisesti mies on itse kykenemätön hoitamaan vaimonsa tarpeita. Suosittelen eroa ja naiselle uutta viriiliä miestä.
Heh, heh. Taidat olla niitä "miehiä", joille seksi on vain räpeltämistä pimeässä ja peiton alla.
- itsinano
Olen nähnyt filmin, jossa naiset käyttivät noita koneita, myös sybian, on ne aika kiihottavia. Eräässä seksikaupan mainoksessa sellainen kone, joka liikuttaa diltoa, maksoi n. 300 £.
- ei mikään Sybian
mutta jonkinlainen tekopeniksen heiluttaja löytyy nettikaupasta www.anti-shop.fi. Maksaa alle neljänsadan.
- Anonyymi
ei mikään Sybian kirjoitti:
mutta jonkinlainen tekopeniksen heiluttaja löytyy nettikaupasta www.anti-shop.fi. Maksaa alle neljänsadan.
Kyllä jokaisen vaimo tykkää touhuta myös itekseen,jos mies luulee että vain hän kelpaa niin väärin menee!
Sitten kun vaimo yksin niin jopa käy käsi pöksyissä eikä mies tiedä mitään.
- Anonyymi
https://www.sybianrental.com/
Tuolla edelleenkin tarjoavat Sybiania ja Venus2000 leluja vuokralle niin ettei tarvitse ostaa kallista sikaa säkissä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä3711665Sanna Marin vetänyt leukoja 11 kertaa
Tästähän oli joskus polemiikkia, kun muistaakseni lupasi kymmenen tai jotain vedellä. No nyt niin on, ainakin omien san324609Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie2462792Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin1382529- 991537
Farmi Suomi: Kokeeko Frederik, 81, saman kohtalon kuin ikämies Danny?
Danny, musiikkineuvos Ilkka Lipsanen, nähtiin mukana Farmi Suomi -realityssä v. 2024. Danny teki yllätysratkaisun ja tuo81005- 82800
40 vuotta töitä paiskinut ja 3 vuotta työttömänä mamuna Suomessa, sama eläke
Jokin mättää. Eläkettä ei pidä maksaa lainkaan mamuille jos työhistoriaa ei ole vähintään 10 vuotta takana.201771- 10698
En luota sinuun
en edelleenkään yhtään tiedä oletko lintu vai kala vai kalavale. Ja ilmeisesti haluat pitää sen niin, syitä voi vain arv59683