NOKIA:n osake romahtaa kesällä

Miten käy osakkeelle kun Jorkka lähtee talosta?
5294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuossa huhussa voi olla perää.

Äänestä

Tarkoitatko Espoon osaketaloa? Väitätkö, että Jorkalla on vaikutusvaltaa pommittajiin?

Äänestä
  • Nokiaa ei voi lukea Suomessa samaan kategoriaan kuin muut pörssiyhtiöt.

    Siksi maailman menoa -palsta sopii asian käsittelylle.

    Äänestä

eli ei koskaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sisäpiiri kirjoitti:

Miten käy osakkeelle kun Jorkka lähtee talosta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu