Toivottavasti Floridan kuvernööri, Jeb Bush, valitaan maailman vaikutusvaltaisimpaan virkaan, vuonna 2008. Jeb hoitaa Palestiinan, Syyrian ja Pohjois-Korean.
Onneksi amerikkalaiset ovat sen verran fiksuja ja kaukonäköisiä, etteivät ainakaan valitse elähtänyttä lesboa presidentikseen, kuten eräässä mitättömässä punikkimaassa. Hillary Clinton voi siis suosiolla heittää haaveet pääsystä takaisin valkoiseen taloon, jonne hänellä kerran oli pääsy, tosin vain ja ainoastaan fiksun ja lahjakkaan miehensä meriiteillä.
George W. Bush - hyvä presidentti
6
301
Vastaukset
- päivän,
pohjanoteeraus oli sinun avauksesi. Onneksi olkoon! Tuota vauhtia, jos pulloa kallistelet, löydät yöllä itsesi äitisi jalkovälistä. LOPETA HULLUTTELUSI!!!
- jatkukoon
Voi olla, ettei USAssa vuonna 2008 puhuta enää uudesta presidentistä, vaan kuningas Bushista ja seuraavien "vaalien" voittajasta, eli tulevasta USAn kuninkaasta prinssi JR. Bushista.
- pitäisi nimetä
Helsinkiin oma katu. Tai muuttaa vaikka Mannerheimintie George W Bushin tieksi.
- MiracleMike
On hyvä presidentti, aika 1000 kertaa parempi kuin mitä meillä täällä. Mutta Yrjö Pensas elää vähän omassa todellisuudessaan. Globalisoituvan maailman alkuaikojen aikalaishulluus on ohi. Tyrannit kaatuvat, Lipponen, Berlusconi...
- AnonyymiUUSI
Oli kyl. Saa vaan kiittää näin pari vuosikymmentä myöhemmin, miten Bushin toimet toi koko Euroopalle työperäistä maahanmuuttoa.
Vitun idiootit - AnonyymiUUSI
No aikanaan pidin George Bushia aivan surkeana presidenttinä, mutta kun on nähnyt Trumpin presidenttinä, niin kyllä hän oli ihan hyvä presidentti. Hän olis entään suhteellisen järkevä, vain vähän hullu. Ei täysin seinähullu kuten Trump!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114639Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734395Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951769- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3551121Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 67989
- 58984
- 92948