Oliko järkeä?

anarkkikset

Mitä järkeä oli mennä polttelemaan makasiineja? No ei kai teidän touhuissa ylipäätäänkään ole mitään järkeä.

3

890

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gestapo

      Poliisin olisi pitanyt avata tuli noita rastaterroristeja vastaan. Ihmisjatteet eli human toxic waste, eli epasosiaaliset ainekset olisivat rauhoittuneet. Jatkomielenosoituksissa sama meno ja narkkarin alut luopuisivat terrorismista.

      • ihan oiekin teille natsit

        Ihan oikein teille että polteltiin ja rikottiin paikkoja näin se globalismi murenee ja teidän natsisyssteeminne


      • sikailijasid
        ihan oiekin teille natsit kirjoitti:

        Ihan oikein teille että polteltiin ja rikottiin paikkoja näin se globalismi murenee ja teidän natsisyssteeminne

        Ja ite toimitte kuin natsit haloo?? Sliippareita lainatakseni "hintit, ooo galvanoikaa pyllynne, hinttarit, oo galvanoikaa pyllynne, niin tauti silloin tartu ei!"
        Tehkaa joukkoitsemurha hamppuhipit, saatte media-aikaa kivasti!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      293
      1185
    2. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      298
      1085
    3. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      50
      938
    4. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      106
      899
    5. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      101
      859
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      78
      853
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      108
      712
    8. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      64
      578
    9. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      2
      571
    10. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      11
      528
    Aihe