KUKA

syödä minun kebabin jääkaapista aikan jona nukun?
81710
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sulla mitään kebabbia siellä ollukaan. Pelkkä valo ollu jääkaappis sisustan koristeena jo viime keskiviikosta lähtien.Pyh!Kuka söi?!! Tuota voisi sanoa jo luulotaudiksi tai dementian ensiasteeksi.

Äänestä
  • minulla on siellä jääkaapissa valon lisäksi hylly ja ruokaöljy nyt ainakin

    Äänestä

vappua vaan! :)

Äänestä
  • tulee saamaan selkään tai sitten mie vain itken ja sanon että osta mulle uusi kebabbi,valkosipulilla.

    Äänestä

sama mies joka sanoi ammatikseen astronautti joka omisti linnan englannissa jonka sukunimi oli von virtanen joka hässi sua kun olit sammunut ja vei lompakosta hädissään
viimeisen 5 eurosen ja jää kaapista turkkilaisen kissanliha kebabbisi.dont worry be happy

Äänestä
  • pliuta. silläkö miun pinkit pitsihousut oli lattiala. ja rahat oli muuten loppunu. ja se ruoka toella o syöty. mutta mistä sie tiät niin tarkasti?

    Äänestä

heheh
joku turkkilaine kaiketi sen söi

Äänestä
  • avaimet joka asuntoon. pirut

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kehtasi kirjoitti:

syödä minun kebabin jääkaapista aikan jona nukun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu