mukaville juttukumppaneille! Nyt on aika mennä eteenpäin. Hyvää jatkoa ihan kaikille! t. Neiti*
Neiti* jättää jäähyväiset tässä
kiitos kaikille
41785
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Älä puhu potaskaa. Tuota et usko itsekään ja jos uskot niin itsellesi valehtelet!
Näitä hyvästijättöjä riittää mut kuinkakohan monta kertaa käyt kurkkaamassa et mitähän ne nyt kirjoittelee mun perääni.voi v....!
No onhan tuossa laskuri niin näemme montako kertaa ravaat täällä.
Sitte hetken päästä taas eri nimellä jossain mukamas uutena,joo-o
Ja kiitokset juttuseurasta, jos olet ollut jollain muulla nimimerkilläkin. (niinhän me monet muutkin olemme). On kohteliasta jättää hyvästit. :) Ite monesti mietin, missä kaikki tutut nickin ovat, kun ovat vaan yhtäkkiä kadonneet.
P.S. Kommentoijalle: Nickien vaihto ei lie kiellettyä, mutta nimittely ja syyttely onkin jo ihan toinen juttu.
Palaile lueskelemaan aina välillä. Ite olen pääasiassa lukulinjalla. Joskus tulee kommentoitua, kun on aihetta.
Hyvää jatkoa sinulle :)
ja aikoo oikeasti lopettaa nämä kirjoitukset. Nyt ei tarvitse enää miettiä, että onko oikea vai väärä tyyppi kirjoittamassa, koska oikea neiti* ei tämän jälkeen enää kirjoita mitään. Feikit voi koittaa onneaan, mutta minä se en enää ole. En todellakaan odota jotain vastaustulvaa vaan sanon miten asia on, eli nyt on aika jatkaa elämää muissa merkeissä. Monta kivaa juttukaveria on muistissa aina.... Ja toivotan Teille hyvää jatkoa!!!! Muistakaa että Lahti Rules!!!! Ja pärjäilkää ja tavataan ehkä joskus livenäkin, mutta enää en kirjoittele!
jään todella kaipaamaan monia ihania kirjoittajia! Mutta elämä jatkuu ja nyt on aika ottaa uusia askeleita...
t. Neiti*