kainalovapaa Roi

Mistä miehen löytää,oli kiva keskustelija
4464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

korjaus,siis tämä MIES on kadoksissa eli miten saisi yhteyden

Äänestä

Minkälaista miestä haet?
Kerro vähän myös itestäs.

Äänestä

joten voin kertoa hänelle että häntä kaivataan.

Äänestä

Puhuttiin autorempasta,ratkaisit mun ongelman ja kerroit oman autosi mallin vaan en tiedä väriä tuu perjantaina klo 18 rovakadulle sampopankin eteen ja kerro tällä palstalla rekkarin viimmeinen numero ja väri.Haluaisin tavata

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hukassa(50v)MIES kirjoitti:

Mistä miehen löytää,oli kiva keskustelija

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu