Matikainen haukkui pelaajat

...kaameassa kännissä seuran päätösristeilyllä! Ylimielinen suhtautuminen kostautuu pelaajakatona. Viimeisenä lähti nyt Häppölä Ässiin, vaikka olisi halunnut jatkaa Hifk:ssa.
1218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Loistavaa paskaa....Luigillakin oli jo valmis sopimus Poriin päätösristeilyllä.Jotain rajaa näihin paskajuttuihinkin lapset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja agentit kirjoitti:

...kaameassa kännissä seuran päätösristeilyllä! Ylimielinen suhtautuminen kostautuu pelaajakatona. Viimeisenä lähti nyt Häppölä Ässiin, vaikka olisi halunnut jatkaa Hifk:ssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu