mutta on perkele kumma, kun aikuiset ihmiset viittii leikkiä tuolla lailla! Hyvä palsta on nykyjään kuin paskatunkio ja huuhaakin on fiksu paikka tähän verrattuna! En ole itsekkään aina ollu asiallinen, mutta en ole koskaa sortunut moiseen avausterrorismiin mikä nyt on valloillaan. Miettikään nyt vähän onko tuo kenestäkään muusta kivaa kuin itestänne!!!
En halua loukata,
BadMyntton
253281
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 55 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Sitten päätit pistää lusikan soppaan, tämä ei lopu koskaan tällä menolla. Itse päätin jo päivemmällä etten ota kantaa, koska koko ajan jankataan samaa asiaa. Voi V***u,,,,
..totean vaan, että kyseessä rimppakinttuinen, huomionkipeä, epävarma pikkusielu, joka ei osaa edes itseään niistää. Muut eivät taasen viitsi vaivautua, valukoon räkä kierosilmän kielelle..=)
peili
max-life, olet viisas mies
Kirjoittanut: Mariet 8.5.2006 klo 17.17
Olen sanonut tämän monta kertaa aikaisemmin ja sanon jälleen kerran ja tulen aina sanomaan:
Sinulla on paljon viisautta ja sydämensivistystä max-life
täällä nykyään puuhastellaan? *pää pyörällä*
Puuhataan just sitä mitä eräät ovat tilanneet. Hoh hoijaa,,,,,
nääs, suahan kehuttiin ja ihan sefun toimesta.
Miten me nyt kestetään sun itserakkautes tän jälkeen, kun sä leijailet pilvissä?
Mä en kestä...
tuolla oli jo vertaus kukasta lantatunkiolla, joten mitä lienee kaasunpurkauksia...Heh!
kerrankin sukkasi ja ainakin ne kärpäspaperit sieltä kainaloistasi, ettei tarvitse pelkästään virtuaalissa lirkutella sinunkaan.
vai kuinka...Huahahahhahahahahahahahahaaaaa!
kirjoittamaan tänne enää, ennen kuin täällä on rauhotuttu. Luulis aikuisilla ihmisillä tosiaan olevan edes hiukkasen sitä järkeäkin päässä, eikä leikkiä tuolla tavalla kuin ekaluokkalaiset ipanat.*H*
siinä mitään menettää vaikket kirjoittelekaan.
itsekään, te olette kaiken jo menettäneet, siinä ei enää lisämenetykset vaivaa.
minä en halua loukata, mutta ihmettelen, mitä on tapahtunut vaikka vuoden takaiselle kahvilalle. Tämä oli semmonen harmiton ja kiva kohtauspaikka. MITÄ MITÄ NYT?
sunkin iso likka jo tietää että ainahan se käärme sinne paratiisiin tiensä löytää ;)
Ne ei vaan pääse riehumaan, jos ne sivuuttaa kuin niitä ei olisikaan.
ei avaa mitään..paitti suklaalevyn
Mynttonia hävettää kun se teki kerrankin kunnon aloituksen. Siks se ei vastaile ollenkaan, kenenkään aloitukseen. Hih,,,,,
Olen vain töissä, enkä siitä syystä ehdi vastailemaan paljoakaan:) Mielessä kävi kyllä vastata Controllille joka sanoi, että KERRANKIN avauksessani oli jotain järkeä:D Minusta ne ovat aina edustaneet palstan parhainta A-ryhmää:D
Niin vaatimaton. No varo ettet joudu tän takii tähtiksen lehteen. :)
Ai saakutti sitä mä odotankin innolla. :)
Aalto on pyyhkäissyt Sodoman ja Gomorran yli ja rantapalmujen alle nousseen rippituolin eteen on muodostunut jono. Nouseva aurinko luo pitkiä varjoja rantahiekkaan ja kevyt tuuli kuivattaa uitetut. Vahasiipinen rauhankyyhky lehahtaa lentoon, suuntaa kohti aurinkoa nousten yhä ylemmäs.. ja ylemmäs.. ja ylemmäs.. ja...
*tups, tups, sanoo piippu Rauhan* =)
kun siellä ei pysy viestit ollenkaan?Turhaa edes vaivautua.Hyväähuomentapäivääiltaayötä-jne viestit siellä kyllä pysyy?Niin mitäkuuluumullekuluuhyvää-viestit pysyy myös.Onko se sitten kivaa,minä vaan kysyn.
on nykyisin huuhaan ja muiden paskatunkio!
täällä paljon porukkaa. Ennen siellä oli joskus reippaasti yli 500 uutta viestä, nyt hädin tuskin 140. Lanttupäät lätisee täällä läpiä päähänsä:/
valtaavat palstan, ruoskat viuhuen ratsastavat - kunnes karauttavat uusille areenoille - pöly laskeutuu..ja iloinen kalkatus voi alkaa. :)
Kyllä se siitä..aina on ollut näin, ja näin on aina oleva - näköjään..