Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

jalkojen levittäminen

Mulle on epäselvää, kuinka paljon jalkoja pitää levittää tositilanteessa. Voisko sanoa vaikka jonkun asteluvun että tietäisin. Ja pitääkö ne jalat olla suorana vai koukussa?
129592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

levität sen mitä täytyy..kyllä sen sitten osaa tositilanteessa..parempi koukussa kuin suorana..eli ehdottomasti koukussa..
anna mennä tilanteen mukaan äläkä jännitä turhia.

Äänestä

Ei tarvi olla apposen auki, mutta se voi olla kiihottavaa. Sekin voi olla kiihottavaa että laitat jalat miehen lantion ympäri.
Sen verran jalat vaan auki että mies mahtuu väliin. Ja kyllähän se hyvin mahtuu ilman että jalat oliskaan täysin levällään.

Äänestä

Ainakin ekakerralla pojan sapeli parhaiten uppoaa sisään,kun paat jalat aivan spagaatti asentoon,niinkun voimistelijat esityksissään tekevät.
Kauniit sääresi mielellään koukussa polvista,se on levollisin asento.
Mutta pillun kohdalta spagaatissa. Se venyttää pillua sopivasti raolleen,jolloin pojan on helppo painaa sapeliansa sisään. Menee helposti.
Kokemusta on.

Äänestä

vaan ja annat kunnolla takapillua! Jos levität jalkoja niin pidä ne koukussa ja levitä häpyhuulia sormilla, koska monet haluaa nuolla pilluasi ennen varsinaista naintia. mun on aina saatava nuolla ennen naimista...

Äänestä
  • käytätkö jotain suojaa kun nuolet satunnaista tyttöä?

    Äänestä

72,5 astetta on oikea levityskulma...

Äänestä

Muista pitää astelevyä mukana koko ajan. Tarkka aste on 52,4, tarkkana sen kanssa.

[email protected]

Äänestä
  • Vähän tarkkuutta noitten asteitten kanssa. Jos ehdotatte 52,5 astetta niin miettikääs paljonko se on. 90 astetta on suora kulma! Ja kyllähän ny paljon enemmän pitää levittää kun sen verran. Sanoisin että 120 astetta alkaa jo olla sellanen että siihen väliin äijä mahtuu jotenkuten

    Äänestä

Parempi että jätät sen jalkojen levittämisen ja annat äijän ottaa kunnon "roccokyykyn"!tunnet paremmin kuinka kulli oikeen nytkähtelee sun sisällä.

Äänestä

levitys.....pitää myös levittää häppärit...ja aivan ääri asentoon.

Äänestä

..suoraan verrannollinen kalun paksuuteen. Sun täytyy ensin mitata jäykistyneen jortikan ympärysmitta sentteinä. Ota tulos ylös ja kerro se luvulla 5,327 (jos käytetään kortsua niin luvulla 5,65). Näin saat sen oikean levityskulman asteina. Tosin tässä ei ole vielä otettu huomioon pimperon kosteuskerrointa joka puolestaan pienentää tuota astelukua, mutta sen laskeminen kuuluu jo toisen vuosikurssin opetusohjelmaan...

Äänestä
  • Eka heítät semmosen vanhan kunnon ysisatasen sen jälkee 360 ja lopulta päätät sen 1800 asteen backflippiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


epäselvyyttä kirjoitti:

Mulle on epäselvää, kuinka paljon jalkoja pitää levittää tositilanteessa. Voisko sanoa vaikka jonkun asteluvun että tietäisin. Ja pitääkö ne jalat olla suorana vai koukussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu