Mikä on vikana kun ducaton startti pyörittää konetta? Kova kolina vaan kuuluu pellin alta, harmittaa vaan ostaa aina uusia johtoja ja koneen korvakkeita. Onko tämä yleinen vika ducatossa?
Ducaton startti
5
607
Vastaukset
Vika on nyt ainoastaan sinun autossa.
- höh
Sinun polkuautosi ei ole ducato.
Ei se ole polku auto.
Minä korjaan ton kokoluokan ja raskaampia vehkeitä työkseni.
Dukatossa menee 5 vaihde.
VW laakeriluiska vikoja.
Mersussa kansipahvi vikoja 1 sylinterin ja öljykanavan välissä ja kiertokammet tulee lohkonkyljestä välillä kurkiin ulos.
Ja näistä pienin huoli on Dukaton 5 vaihde, siihen vaikuttaa ainoastaan kuljettaja.
VW ja mersun viat ei ole vikoja vaan ominaisuuksia.- höh
RK-asentaja kirjoitti:
Ei se ole polku auto.
Minä korjaan ton kokoluokan ja raskaampia vehkeitä työkseni.
Dukatossa menee 5 vaihde.
VW laakeriluiska vikoja.
Mersussa kansipahvi vikoja 1 sylinterin ja öljykanavan välissä ja kiertokammet tulee lohkonkyljestä välillä kurkiin ulos.
Ja näistä pienin huoli on Dukaton 5 vaihde, siihen vaikuttaa ainoastaan kuljettaja.
VW ja mersun viat ei ole vikoja vaan ominaisuuksia.Minulla on suuri epäilys, että aloitus on PROVO !!!
Kaikki merkit viittaavat VAHVASTI siihen suuntaan. höh kirjoitti:
Minulla on suuri epäilys, että aloitus on PROVO !!!
Kaikki merkit viittaavat VAHVASTI siihen suuntaan.Mutta minun asia on kokemus ja tieto
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2094640Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1083390Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881887Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141450Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20271273Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2601240- 521210
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi131159- 551099