Olipas lyhyt

täällä on lunta likim. 20 senttiä ja tietty eilen vaihdatin suvikumit *mun tuuria*
2110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Asun mansessa ei täällä ole ainkaan lunta.

MIssäs pohjoisessa sinä asut?

Eilen kyllä tuli vettä täällä.Mutta se oli vain hyvä asia se, louonto tykkää.

Äänestä

teillä kesä jo oli ja meni.Meillä on vallan hellesää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alkukesä # kirjoitti:

täällä on lunta likim. 20 senttiä ja tietty eilen vaihdatin suvikumit *mun tuuria*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu