Äänet hävinneet

Mistä mahtaa johtua, että äänet on hävinneet. Kun katsoo DVD elokuvaa, niin ääntä ei ole. Olen yrittänyt vianmäärityksillä ym muilla, mut ei toimi. Näytönohjain on Ati Radeon 9600 muistaakseni. Monta juttua olen kokeillut, mut mikään ei näytä auttavan..
1184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tänään ja sitten tökkii?minulla meni äänet kun päivitin vaikka oli suositus ja laitoin vain aikaisemman ohjaimen takaisin ja jo äänet palas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peka. kirjoitti:

Mistä mahtaa johtua, että äänet on hävinneet. Kun katsoo DVD elokuvaa, niin ääntä ei ole. Olen yrittänyt vianmäärityksillä ym muilla, mut ei toimi. Näytönohjain on Ati Radeon 9600 muistaakseni. Monta juttua olen kokeillut, mut mikään ei näytä auttavan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu