Anna-Maija

Tanelin äiti ilmestyy myös kuvioihin mukaan...
Mitäköhän tästäkin seuraa..
5636
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

keskiviikkonahan se ilmestyy. saa nähä..

Äänestä

No mitä ne äidit tekee? Se yrittää ostaa sen firman missä hänen poikansa on töissä jotta pojasta tulisi TJ. Ei siis tiskijukka vaan toimitusjohtaja.

Äänestä

Moi!
Musta se on huono juttu ku Anna- Maija ilmestyy kuvioihin! Just ku Taneli on päässy siit yli! :(

Äänestä
  • saippuasarjoissa käy aina just noin. Se kuuluu asiaan. Mitä varten koko Annamaijaa olis ollenkaan mainittu missään vaiheessa jos se ei tulis jossain vaiheessa sotkemaan kaikki kuviot?

    Äänestä

ullanhan piti poistua salkkareista aikapäiviä sitten!>Mutta sen ei annettu lähtee!Se olis kuollu tai jotain!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mie se vaan.. kirjoitti:

Tanelin äiti ilmestyy myös kuvioihin mukaan...
Mitäköhän tästäkin seuraa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu