Miks varattu mies on PAREMPI ?

onks muil kokemuksii
Nina
3688
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ku sitä ei koskaan saa riesakseen.. näin mä sen
aattelin.. aina on jännitystä ja salailua..
JA MÄ OON KOKENU SEN JA LOPETTANU JUST SIKS! Eli
vastaus: en tiedä, ei ole!

Äänestä

siks ku se on kelvannu jolleki muulle kans,
tarkottaa ettei se oo ihan susi.

Äänestä
  • susi justiin ku ei oo luotettava suhteessaan
    mulle ei kelpais mies joka kaiken jälkeen nussii
    omaansa hyi saasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uskollinen <> Uskoton kirjoitti:

onks muil kokemuksii
Nina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu