Dazille, että pidätkös itse aina lupauksesi? Kun kerran niin pahana piti sitä, että Andy ei pitänyt lupaustaan sille pikku paskiaiselle.
Katien olisi pitänyt
sanoa
51199
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
,,,
Juu niin on vain näytelmää mutta tuo rasittava pikkupaska vie näytelmäaikaa kiinnostavilta juonenkäänteiltä. Daz huostaan vaan. Valitettavasti on ainakin enkuissa jo palannut.
...Joitakin vuosikummeniä tuli Sissi-elokuvia. Sissiä näytteli Romy Schneider. Niissä elokuvissa oli aina sunnuntai ja sunnuntaina kaunis ilma.
Sissi-neito kohtasi niissä aina unelmiensa prinssin ja he saivat toisensa.
Milloinkaan elokuvissa ei ollut rumia ihmisiä puhumattakaan raajarikoista, joilta joltakulta olisi pyöratuolin kumi puhjennut.
On mahdollista, että näitä elokuvia vielä voisi löytyä kirjastosta. Jos löydät, istu, katso ja nauti.
Terveisin
Pär Pillhard
Katso kuule itse vaan noita Sissi-elokuvia (tuleeko nuoruus mieleen?) ja lue Kirkkosanomia.. Ilmeisesti olet YH-lähihoitaja kun noi Dazia rakastat.
Katie on ärsyttävä itsekäs kana kun pettää Andya niin härskisti. Koska hänestä päästään eroon? Toivottavasti pian.
Daz on myös ärsyttävä mutta ei puoliksikaan niin kamala kuin Robert ja Katie.