Tekniikan Maailman uusimmassa numerossa (10/06) on erittäin valaiseva artikkeli huijauksista. Mm bensan säästämisestä, lumelääkkeistä jne.
Suosittelen vierailua kirjastoon.
Ps. oletteko kuulleet ilman/vedenpyörteistäjistä?
Auttaa kaikkeen mitä voit vain kuvitella.
Loistava artikkeli
5
1011
Vastaukset
- ...
...ovat varmasti hyviä laitteita. Onhan ne "hyväksytty keksinnöksi" ja patenttia on haettu. Hintakin ei ole juurikaan tavallista keittiön hanaa suurempi.
Lisäksi nämä "tieteelliset" termit jo varmasti kertovat tuotteen loistavasta vaikutuksesta.
"muutoksia veden vapaan hapen energiasisällössä"
"vaikuttaa veden intra- ja intermolekylaarisiin ominaisuuksiin ja ehkä myös klustereiden muodostumiseen."
Näistä voisi saada noni-mehun tai ternimaitokapselien kaltaisen menestystuotteen.
Vaikutukset on myös hyvin pitkälle samat, auttaa kaikkiin vaivoihin, myös sähköallergiaan.
http://www.bioaq.fi/huvud_fi.htm- dfggrew
Maailmanlaajuinen räjähdys!!!!!
Nopeat syövät hitaat!!!!!!
Osakkeita!!!!!
Splittejä!!!!!!!! - edelläkävijä
Eikös tuo RAVE toimi tuolla vesialalla. Lieneekö Raven tyypit olleetkin edelläkävijöitä. Itse en ole ymmärtänyt tuota RAVEN ideaa, mutta näyttää siltä, että RAVEN tyypit ovat ymmärtäneet tuon vesi asian.
Missä ja kuka pitää Rave-esittelyn mulle. Haluan mukaan. - Verccomaha
edelläkävijä kirjoitti:
Eikös tuo RAVE toimi tuolla vesialalla. Lieneekö Raven tyypit olleetkin edelläkävijöitä. Itse en ole ymmärtänyt tuota RAVEN ideaa, mutta näyttää siltä, että RAVEN tyypit ovat ymmärtäneet tuon vesi asian.
Missä ja kuka pitää Rave-esittelyn mulle. Haluan mukaan.RAVEttä juomalla oppii tuntemaan markkinoinnin salat. Se pitää Jäsenet aktiivisina pitkän ajan.
- pääsee
Verccomaha kirjoitti:
RAVEttä juomalla oppii tuntemaan markkinoinnin salat. Se pitää Jäsenet aktiivisina pitkän ajan.
Siellä alkaa olla tuotetta niin paljon, että olisi viihdyttävää päästä sinne itsekin virtuaaliostoksille.
Eli miten sinne saa sen tunnus-tunnuksen ?
- William Njurmi, hiusöljymiljonääri -
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1345452Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella313902No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452490Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv392067Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv281862- 241853
- 411670
- 521641
- 301584
- 401576