Puuttuu hidusp.sys tidosto

Moi
Asensin Microsoftin force-feedback rattia ja asennusohjelma pyytää hidusp.sys tiodostoa, löytyisikö keneltäkään kyseistä tiedostoa.

Kiitos jo etukäteen

Ps. käyttis on WIN 98 Fi
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Sain ladattua puutuvan tiedoston linkistäsi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poukke kirjoitti:

Moi
Asensin Microsoftin force-feedback rattia ja asennusohjelma pyytää hidusp.sys tiodostoa, löytyisikö keneltäkään kyseistä tiedostoa.

Kiitos jo etukäteen

Ps. käyttis on WIN 98 Fi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu