sinua jo 60 vuotta sinä Savonlinnan kaunotar!!! Ilmoita itsestäsi jo vihdoinkin jotakin!!!!
missä olet?
olen odottanut
4821
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Heiiiiiii, IIIIIIKK!
Justiinsa kun aattelin elämän mänevän kiville näin viijettäkymmentä lähennellessä, sie tulit ja päivä paistaa!!! Tai tihkuttaa kyllä, mut ilmahan on mielentila. Ajatuksen voimaa oli ja kohtalon tuntuu siun viestissä.
Ja miehän uskon siun olevan se pitkä ja kommee ja viriili ja hyvätapanen ja KORKEINTAAN 60 vuotta iältäs. Miete, että olisit 80, vasta kakskymppisenä ruvennut ajattelemaan minnuu, Savonlinnan kaunotarta, tyrmää outouvellaan.
Kah, ei voi tietää josko Lipalla kuule satuttas kohtaamaan. Sie ehkä saat paljon vastauksia kun nuo miespuoliset on niinkun vähemmistönä näillä kulmilla, mutta tiijän siun valkkaavan miut kun oot nähny. Että rauhassa kuleksin pitkin poikin, että satuttas.
Terveisin se ehtimäsi Savonlinnan Kaunotar
Ps. Mie oon vähän ujo mut sehän on niinku plussaa, mut hitsin sulonen oon :) Tää on merkki jonka oon nähny tehtävän ja se on hymy jos et tiijä
t. Sama
no voe kehvel, nytpä taetaa tulla mummomatsit. Mieki halluun tuon ukon ja tiijän, että oon hälle se oekija. unassa jo näin kuinka me passataan parraiten yhteen. Lipalla kahotaan sitte kumman hää koppajaa kaenaloisekseen!
Voit vastata myös postitse, jos haluat: [email protected]
Kaikkea hyvää sinulle! Olet miellyttävä nainen!
olen odotellutkin Sinua urheiluhullu neljässä kuukaudessa paino pudonnut 10 kiloa...sauvakävely ja koirien kanssa lenkkeillen JOKA päivä saiskos lenkki seuraa???