Ollaanko tähän tosiaan tultu että vain postimerkin kokoisella hameenriekaleella
voittaa euroviisut?? Ja mistä johtuu se,että
voittaja on mitä luultavimmin aina nainen vaikka
kappale olisi kuinka surkea..ei muuta kuin miehille ja naisille omat viisukisat niin miehetkin voivat pärjätä.
Seksiviisut
3
300
Vastaukset
- Paahtopähkinä
Ei ne naiset enää erotu toisistaan. Ei persoonaa, ainoastaan vartaloa.. Eikö voitoon tarvittu kuitenkin vahva, erinlainen persoona. ->lordi:)
- Naisellisuutta
Parasta mitä nainen voi esittää lisäarvona mieheen nähden on hänen ylivertainen vartalonsa.
Joten Ukrainan, Portugalin, Slovenian ja Viron esityksissä oli sitä viatonta naisellisuutta jota miehet salaa kaipaavat.
Pornografia, seksi ja jumalanpilkka eivät taas kuulu tähän maailmaan. - Paahtopähkinä
Naisellisuutta kirjoitti:
Parasta mitä nainen voi esittää lisäarvona mieheen nähden on hänen ylivertainen vartalonsa.
Joten Ukrainan, Portugalin, Slovenian ja Viron esityksissä oli sitä viatonta naisellisuutta jota miehet salaa kaipaavat.
Pornografia, seksi ja jumalanpilkka eivät taas kuulu tähän maailmaan.Minusta naisellisuus ja paljas pinta eivät aivan kulje käsi kädessä. Alastomuus on moniulotteinen käsite, silloin kun puhutaan sen seksuaalisuudesta. Tarkoitus useimmissa esityksissä ei minusta ollut esittää viatonta naisellisuutta, vaan puhtaasti paljasta pintaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26316822Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235414- 1152560
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152036Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361755Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111986- 59948
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto30861Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?43856