Brooke on vastemielinen lutka, moraaliltaan ilotytön tasoa! Taylor taasen on täysin eri maata, häntä hyveellisempää ei ole. Kai Ridge antaa lähtöpassit horatsu Brookelle ja ottaa Taylorin takaisin?
Saako horo-Brooke kenkää Ridgeltä?
Taylorfani
51346
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei vaan kuten tunnettua on kukaan mies ei voi vastustaa Brooken seksuaalisuutta. Ja kaikki sarjassa olevat miehet himoitsevat loppujen lopuksi vain Brookea.
Ridge valitsee taylorin ja Brooke lapsineen joutuu muuttamaan takaisin etiseen kotiinsa. Mutta mutta... Ei se Ridgen ja Taylorin onni kauaa kestä, vain n.puoli vuotta ja Taylorin paljastettua asioita itsestään (mitä tapahtui Jamesin kanssa Big Bearilla ja suudelma uutena vuotena Hectorin kanssa), Ridge ottaa ja lähtee. Sitä ennen Taylor ehtii jo kerran heittää Ridgen pihalle, koska Taylorin mielestä Ridge on kykenemätön hoitamaan heidän avioliittoaan ja käydään sitä avioliittoneuvojan juttusillakin. Ridgen ja Taylorin avioliitto kuitenkin mitätöidään ja tällä hetkellä sekä Ridge että Nick (joka on eronnut Bridgetistä) kisaavat Brooken suosiosta.
Jotenkin tuntuu, että jos tuo pitää paikkansa, niin aletaan varmasti olla lähellä kyllästymispistettä. Jos ei todellakaan muuta keksitä kuin tuota yhtä ja samaa vuodesta toiseen, niin vähissä on sarjan kirjoittajien ideat.
kyllähän tuo edellä kirjoittamani paikkansa pitää. Olen nimittäin nuo jaksot itse nähnyt ja jaksoselostukset englanniksi lukenut ja myös kääntänyt suomeksi.
mut eik se kävis että Ritke pitäs molemmat niin me päästäs paljon HELPOMMALLA!