En saa tätä itkua loppumaan... Sydäntä vihloo, miksi Leijonat eivät voittaneet vaikka siihen oli mahdollisuus? Vitti perkele saatana kun ottaa päähän!
Miten pääsen yli?
syvästi pettynyt
4
191
Vastaukset
Vedä känni päälle ja katso Euroviisut. Kun LORDI tulee pistä täysille ja suututa naapurin mummo.
- Tällä tavalla
Ole jatkossa viisaampi, kuten minä.
Suhtaudu ETUKÄTEEN niin, että Suomi ei voita, kuten ei muinakaan vuosina. Nytkään ei jaksa harmittaa, kun tietää etukäteen, että ei me osata voittaa. - maestro
tapa ittes . ei sua kukaan jää kaipaamaan vitun suomijuntti
- Pientä rajaa
Tuki nyt turpas!! Tuolla tavalla ei puhuta kenellekään!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401938- 1881607
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461240Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40779
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23722Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637