Mitä mieltä keris Karpelasta ?

Onko vielä tovin muodollisesti pätevä vai jo rupsahtanna ?
2142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eikä sillä mitään pätevyyttä koskaan ole ollutkaan.
ei edes voskun ammatissa....

Äänestä

Mutta on Tanja paremmin muotonsa säilyttänyt, kun se keriksen housussa oleva, jota hän koettaa kuntouttaa Tanjan kuvien avulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedonjanoinen kirjoitti:

Onko vielä tovin muodollisesti pätevä vai jo rupsahtanna ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu